Kızıltuğ Makina Dişli Sanayi

Kızıltuğ Makina Dişli Sanayi, 1990 yılında kurulmuş olan firmamız günden bu güne, dürüst ve müşteri memnuniyetini hedef alarak önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.. Halen Topçular Gündoğar - 1 İş merkezinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Deneyimli kadromuzla Türk sanayine kaliteli işçilik sunarak üretim yapmayı hedeflemekteyiz. Her türlü yedek parça, dişli, kalıp ve makine imalatı ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Hızlı servisimiz ile sorunlarınıza anında çözümler sunmaktayız. Ayrıca makine yedek parça imalatı ve her türlü özel imalat taleplerinize de istenilen normlarda cevap vermekteyiz.

Fason olarak her çeşit CNC Torna, CNC freze, Azdırma ve İç Dişli Makine altyapısı ile fason olarak siz müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve onur duyarız.

Dişli sektöründe sürekli kendini geliştirmeye odaklı personeller yetiştirerek gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında kaliteli ürünler üretmek, müşteriye söz verdiğimiz zamanda ürün teslimi yapmak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek teknolojik gelişmelere açık ve çalışkan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz doğrultusundaki her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir şirket olmak, Toplam Kalite Yönetimi ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinmek, yüksek kalite sağlayarak aranılan ürünler sunmak, taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek, personel ruhunu ve işbirliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yayarak çevreye saygılı olmaktır.

Müşterilerimiz bizim velinimetimizdir. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.

  • Kalite yönetim sistemine uygun olarak sürekli gözden geçirmelerle iyileştirmeyi, geliştirmeyi sağlamak ve ‘ilk defada doğru üretim’ ilkesiyle hareket etmek,
  • Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak,
  • Teknolojideki yenilikleri yakalayarak, etkin ekip çalışması ile üretim verimliliğimizi artırarak ekonomik, kaliteli dişliler ve makine yedek parça üretmek,
  • Çalışanlarımızın eğitimine ve her düzeyde açık iletişime önem vermek,
  • Yeni ürün çeşitlerimizle birlikte müşteri sayımızı artırmak ve onların taleplerine cevap vermek,
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmaya çalışmak.